Biz Kimiz

Biz Kimiz

Hakkımızda

GLC Otomatik Kapı, apre door markasıyla hermetik kapı, fotoselli kapı, teleskopik kapı,ameliyathane kapı sistemleri ve özel kapı çözümleri konusunda sektörde 18 yıllık deneyime sahip bir kuruluştur. Müşterilerimize hermetik kapı, fotoselli kapı, teleskopik kapı,ameliyathane kapılarında yüksek kaliteli otomatik kapılar sunarak, mekanlarınızın erişilebilirliğini ve işlevselliğini artırmayı hedefliyoruz.

Ameliyathane kapılarından hermetik kapılara, paslanmaz antibakteriyel kapılardan kurşunlu MR ve röntgen odası kapılarına, fotoselli kapılardan teleskopik kapılara 90 derece paslanmaz kapı'dan laminant kapılara kadar geniş bir ürün yelpazemiz bulunmaktadır. Üretim süreçlerimizde kaliteli malzemeler ve son teknoloji ekipmanlar kullanarak, dayanıklı ve güvenilir kapılar üretiyoruz.

GLC Otomatik Kapı, apre door markasıyla hermetik kapı, fotoselli kapı, paslanmaz kapı, hpl laminant kapı, teleskopik kapı, çarpma kapı, 90 derce otomatik kapı sistemleri ve özel kapı çözümleri konusunda sektörde 18 yıllık deneyime sahip bir liderdir. Müşterilerimize yüksek kaliteli otomatik kapılar sunarak, mekanlarınızın erişilebilirliğini ve işlevselliğini artırmayı hedefliyoruz.


apre door markası ile farklı sektörlerdeki ihtiyaçlara uygun çözümler sunarak, müşterilerimizin hermetik kapı, paslanmaz hermetik kapı, hpl laminant hermetik kapı, ameliyathane kapısı, hpl laminant 90 derece kapı, paslanmaz 90 derece kapı vb. otomatik kapılarda beklentilerini aşmak için sürekli olarak yenilikçi yaklaşımlar benimsiyoruz. Ameliyathane kapılarından paslanmaz kapılara, antibakteriyel kapılardan MR ve röntgen odası kurşunlu kapılarına kadar geniş bir ürün yelpazemiz bulunmaktadır. Üretim süreçlerimizde kaliteli malzemeler ve son teknoloji ekipmanlar kullanarak, dayanıklı ve güvenilir kapılar üretiyoruz.

Firmamız, uluslararası standartlara uygunluğu kanıtlayan CE EN 16005, EN 13572, EN 12216 belgesi, ISO 9001, ISO 45001, ISO 10002, ISO 14001, performans testi vb. belgeleri ve gerekli olan sertifikaları bulunmaktadır. İş sağlığı ve güvenliği, müşteri memnuniyeti, çevre yönetimi ve kalite yönetimi alanlarında taahhütlerimizi desteklemektedir. bu da ürünlerimizin kalite standartlarını karşıladığını göstermektedir.


GCL Otomatik Kapı apre door markası ile hermetik kapı sızdırmazlık konusunda da öncelikli bir öneme sahibiz. TSE 216105 TS EN 1026 hava ve duman sızdırmazlık raporu ve sertifika'sı ile müşterilerimize yüksek performanslı temiz ve hijyenik ortamlar sağlamaktayız. hermetik kapı sızdırmazlık raporlarımız, ürünlerimizin Türk Standartları Enstitüsü ne uygun olarak test edildiğini ve sızdırmazlık sağladığını göstermektedir.


Müşteri memnuniyeti, işimizin merkezinde yer alır. Profesyonel ekibimiz, müşterilerimize hermetik kapı, ameliyathane kapısı, paslanmaz kapı, hpl laminant hermetik kapı, 90 derece paslanmaz kapı, 90derece hpl laminant kapı, teleskopik kapı ve fotoselli kapı grubuna ait otomatik kapı sistemlerinde en uygun çözümleri sunmak için ihtiyaçlarını anlamakta ve proje aşamasından satış sonrası destek sürecine kadar kapsamlı bir hizmet sunmaktadır. Müşterilerimize özelleştirilmiş tasarım seçenekleri, zamanında teslimat ve rekabetçi fiyatlarla güvenilir bir iş ortağı olmaktan gurur duyuyoruz.


GCL Otomatik Kapı apre door markası ile kapılarınızın güvenilir çözüm ortağıdır. Tecrübemiz, kalitemiz ve müşteri odaklı yaklaşımımızla, her projede başarıyla yer almaktayız. Bizimle iletişime geçerek, ihtiyaçlarınızı karşılayacak mükemmel bir otomatik kapı çözümüne sahip olabilirsiniz.”

Bize Ulaşın !